Drobečková navigace

Úvod > Upínací popruhy a kotevní řetězy > Upínací prostředky SpanSet > Upínací pásy SpanSet ERGO-ABS > Upínací pásy SpanSet EGRO-ABS 4t

Upínací pásy SpanSet EGRO-ABS 4t   

ERGO-ABS jsou vysoce kvalitní tažné ráčny s delším ovládacím ramenem (dosahujícím předpínací síly STF= 750daN) a oboustranně činným systémem utahování a povolování - ABS. Ve spojení s kvalitními textilními pásy a indikátorem zatížení TFI jsou tyto výrobky předurčeny pro náročné přepravy.                                                                                                                           ssu.jpg

 

1. Kontrolované uvolňování snižuje nebezpečí nehody!  

Doposud to probíhalo takto: 
Uvolnění ráčny povolilo najednou napětí pásu. Pokud potom břemeno nebylo v rovnováze, mohlo se převrhnout (rozkulit).
Metoda "Anti Belt-Slip" (ABS) umožňuje uvolňovat upínací sílu po malých krocích. 
 
Hrozí-li překlopení nákladu, je ještě možné včas zastavit uvolňování nákladu a učinit vhodná opatření, která tomu zabrání.

2. Dvojnásobná západka dosáhne větší napínací síly za kratší dobu 

Doposud to byla otázka silných svalů, které rozho- dovaly o tom, jestli v závěru napínání dosáh- neme ještě na další zub. Nyní je tu dvojnásobná západka s praktickým mezistupněm, který zajistí i tzv. "poloviční zub". 
  
Výsledkem je tedy větší napínací síla dosažená po menších krocích.
Přínos ERGO: Rychlejší, silnější, úspornější, bezpečnější!

3. Větší bezpečnost a hospo- dárnost s indikátorem TFI (indikátorem napínací síly)

Indikátor napínací síly TFI ukazuje přímo na ráčně skutečné dosaženou napínací sílu. Je to zárukou větší bezpečnosti a hospodárnosti při použití vázacích systémů.

 

4. Kvalita znamená: Tvrdost 
    
Šílené horko, ledový chlad, stříkající a slaná voda, nárazy a špatné zacházení: Tato kvalitní ráčna firmy SpanSet vydrží i to nejdrsnější každodenní zacházení. Za tímto účelem byla pozinkována, potom opatřena chromováním a poté vrstvou epoxidové pryskyřice odolné vůči rázům. 
V tomto případě jsme si zcela jisti.

 

5. Mimořádně přitažlivá 
 
Tajemství mimořádné upínací síly této ráčny spočívá v promyšleném principu ErgoABS: tedy přitahování, místo odtlačování rukojeti ráčny.
Tento princip a prodloužená páka ráčny - znamená větší sílu, usnadňuje manipulaci a šetří Vaši páteř. V praxi dokáže 1 ErgoABS nahradit 2 standar- dní pásy. 

 

 

6. Včetně ochrany hran! 
    
Pásový popruh ABS - opatřený povlakem účinným proti oděru, účinně tepelně stabilizovaný, s vetkanými proužky s údaji o povoleném tunovém zatížení a s poměrným prodloužením nižším než 4%. Nyní ještě lepší díky inovační tkané hraně z vysoce kvalitní příze nepodléhající rychlému opotřebení. 
    
Výsledek: Ta nejlepší ochrana pro dlouhou pracovní životnost.

 

Tloušťka pásu bez impregnace 2,3 mm
Tloušťka pásu s impregnací 2,4 mm

 

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.