Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Ruční řetězové kladkostroje > Ruční řetězové kladkostroj typ YALE LIFT 360


Ruční řetězový kladkostroj typ YALELIFT 360      

Nosnost 500 - 20000 kg

Uzavřené, robustní těleso z ocelového plechu se čtyřmi rozpěrnými čepy vydrží nejdrsnější podmínky a umožňují i použití kladkostroje ve venkovním prostředí. Extrémně nízká stavební výška umožňuje maximální využití výšky zdvihu.
Nové vedení řetězu 360° umožňuje použití kladkostroje ve všech polohách i stísněných prostorách. Yalelift 360 je možné ovládat z libovolné polohy a může být proto použit u vodorovných tažných i napínacích prací. Obsluha není již jako dosud nucena pracovat v břemenem ohroženém prostoru. Brzdovým systémem byla stanovena v oblasti provozní bezpečnosti a údržby nová měřítka.
Je extrémně tichý a má velmi malé opotřebení. Jeho jednotlivé prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navíc opatřeny ochranou proti korozi pozinkováním a žlutým pochromováním. Vedení řetězu a převodovka jsou téměř uzavřené. Tím jsou chráněny vnitřní části převodovky při použití ve venkovním prostředí. Zušlechtěné řetězové kolo se čtyřmi precizními řetězovými kapsami zaručuje exaktní chod řetězu. Pozinkovaný nebo navíc žlutě pochromovaný řetěz odpovídá všem mezinárodním předpisům. Je optimálně přizpůsoben řetězovému kolu a zaručuje bezpečný chod řetězu s dlouhou životností. K sériové výbavě patří i kovaný závěsný a břemenový hák z vysoce kvalitní legované ušlechtilé oceli, který se při přetížení otevírají, aniž by praskly. Háky jsou vybaveny robustní pojistkou a jsou otočné o 360°.

Tato zvedací zařízení nejsou určena pro přepravu osob.

            YLIII.jpg

 

Příslušenství za příplatek:

Nastavitelná pojistka proti přetížení.
Zásobník řetězu.
Nekorodující provedení kladkostroje.
Provedení do výbušného prostředí.
Precizní vedení řetězu.
Vysoce kvalitní kapsová kuličková ložiska a kluzná pouzdra – lehký chod, lehčí provoz při zvedání.
Závěsný třmen, volný nebo řetízkový pojezd.

 


 

ATEX provedení YL 20 t
atex.jpg

 

Výbava – provedení na 20.000 kg:

Prvky jsou z velmi kvalitních materiálů a jako ochrana proti korozi jsou částečně navíc pozinkovány a žlutě pochromovány.
Tak jsou i nejtěžší břemena bezpečně držena.
Uzavřené, robustní těleso z ocelového plechu se čtyřmi rozpěrnými čepy vydrží nejdrsnější podmínky a umožňují i použití kladkostroje ve venkovním prostředí.
Zušlechtěné řetězové kolo se čtyřmi precizními řetězovými kapsami zaručuje exaktní chod řetězu.
Nízká stavební výška (vzdálenost háků 1.010 mm) dovoluje maximální využití výšky zdvihu.
Hmotnost kladkostroje je podstatně redukována použitím pouze 6 pramenů řetězu.

 

Yalelift_Key3Akl.jpg

 

Yalelift_Key2A_kl.jpg

 

Yalelift_Key1A_kl.jpgYalelift_Anw.jpg

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.