Drobečková navigace

Úvod > Ochrana vázacích prostředků > Ochranný návlek(nástřik) Secuwave

made in Germany secutex.jpg

Ochranný návlek (nástřik) Secuwave

TRIK S VLNOU SECUWAVE PRO ZVEDACÍ POPRUHYOchranné návleky a povlaky na zvedacích popruzích z polyuretanu od firmy SpanSet-secutex se denně osvědčují při zvedání a přenášení břemen s ostrými hranami na celém světě. V současné době přichází firma s novinkou, která na základě svého speciálního „designu" poskytuje další výhody.
Zvláštním znakem ochranného návleku SWS  i povlaku SWW pro zvedací popruhy je nový druh zvlněné činné plochy. Spojuje známé výhody polyuretanových vrstev secutex - mimořádnou pevnost v řezu, pružnost a také velmi vysokou odolnost proti opotřebení a oděru s dalšími výhodami vyplývajícími z této zlepšené úpravy.

Ochranný návlek i zvedací popruh měkce a pružně přilehnou na břemeno a výrazně zvyšují rádius ohybu na kritických ostrých hranách.

Dochází současně k rozložení zvedacích sil na větší plochu, což znamená šetrnější manipulaci s nákladem a zvýšení životnosti zvedacích popruhů. Nedochází totiž k teplotnímu poškození vlivem velkého tlaku na malou plochu , ke kterému dochází zejména při otáčení břemen. U návleku SWS zvlněný tvar zajišťuje také to, že se návlek na hraně náležitě „zasekne" a tak zvedací popruh obzvlášť spolehlivě klouže skrz ochranný návlek.

Vzhledem k novému druhu vlnitého profilu se ostrá hrana nedostává do přímého kontaktu s ochranným návlekem resp. popruhem, čímž je poškození prakticky vyloučeno.

 

 

 

Efekt vlny u popruhů s naneseným povlakem SWW přispívá k tomu, zeje břemeno na otáčecích traverzách otáčeno spolehlivě. Kromě toho nedochází k prokluzování na avíjecích válečcích otáčecí traverzy.
Ochranný návlek i povlaky mají všude minimální tloušťku vrstvy 5 mm. Ohebnost vedle malé hmotnosti pomáhají k snadné manipulaci.  
 
Vázací prostředky lze na náklad umístit snadno a rychle. Oba výrobky jsou standardně vhodné pro úhly hran 90 . Pro případné menší úhly hran lze použít speciální profily. Ochranný návlek se dodává v klipovém provedení a dá se na zvedací popruh nasunout snadno i dodatečně. 

 

 

 

Je výhodné používat na jeden zvedací popruh dva samostatné návleky, které leží vždy na jedné straně pod břemenem. Tímto je zajištěno, že obě protilehlé hrany břemene mohou být umístěny právě v prohlubni vlny na návleku.
U otáčecích popruhů lze použít ukončení pomocí C háků do nosnosti 5 t, které představuje spolehlivou metodu, jak spojit rychle konce popruhu.
Věříme, že tento výrobek najde široké uplatnění ve všech odvětvích průmyslu a přispěje k efektivnosti při manipulaci s břemeny a zvýšení bezpečnosti práce. 
  
 Přehled ochranných návleků SWS pro zvedací popruhy  

    Standardní popruh HB, PB STAR

    Popruhy zúžené provedení pro těžké břemena PCS

   Popruhy SecuWave pro otáčecí traverzy

 

 

scw.jpg

 

bca.jpg

 

sewu.jpg

  

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.