Drobečková navigace

Úvod > Zařízení pro manipulaci > Nosiče sudů > Nosič sudů vert.typ NSV 501/600

Nosič sudů vert.typ NSV 501/600

Nosič sudů vertikální NSV 500/600 - je určen pro závěsnou manipulaci se sudy, jejichž jmenovitý vnější průměr obruče je 600 mm a jejichž maximální hmotnost je 500 kg. Při manipulaci je osa sudu orientována svisle.

Nosič sudů vertikální je tvořen dvěma vzájemně otočně spojenými rameny, z nichž jedno přechází v jeho horním konci v závěsné oko pro zavěšení Nosiče na hák jeřábu. Funkční části Nosiče jsou tvarově přizpůsobeny uchopení sudu za jeho horní obruč.

Ramena Nosiče se nastavují do polohy vzhledem k sudu ručním naváděním, přičemž obsluhovatel drží Nosič za madla, umístěná na obou ramenech.

Nosič sudů vertikální NSV 301/600 je určen pro závěsnou manipulaci se sudy, jejichž vnější průměr obruče je 600 mm a jejichž maximální hmotnost je 300 kg. Při manipulaci je osa sudu orientována svisle.
 
 
 
Nosič sudů vertikální je tvořen třemi opěrnými rameny, a třemi uchopovacími rameny, které jsou otočně spojeny s opěrnými rameny, které jsou na svém druhém konci spojeny s centrálním, automaticky působícím úchytem pro držení Kleští v přepravním uspořádání. Pevná část tohoto úchytu je spojena s opěrnými rameny a pohyblivá část je spojena se závěsným okem pro zavěšení kleští na hák jeřábu. Funkční části kleští – uchopovací ramena jsou tvarově přizpůsobeny uchopení sudu za okraj.

Kleště se nastavují do polohy vzhledem k sudu ručním naváděním a při jisté zkušenosti i bez navádění a protože vlastní uchopování probíhá bez zásahu obsluhovatele, může být celý manipulační cyklus řízen pouze jeřábovou manipulací. 
  
  
TECHNICKÉ PARAMETRY 
  
Nosnost 500 kg
Průměr sudu jmenovitý 600 mm
Délka sudu 900 mm 

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.