Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Pákové řetězové zvedáky > Pákový řetězový zvedák typ YalehandyPákový řetězový zvedák typ Yalehandy   

JE VELMI SILNÝ A VÁŽÍ POUZE 2 KG !! 

Nosnost 250 - 500 kg 
  
Tento řetězový zvedák je nejmenším, nejlehčím řehtačkovým řetězovým zvedákem, který YALE vyrábí.
Je určen pro profesionální použití. Tento nový řehtačkový řetězový zvedák je nepostradatelným zařízením s ohledem na množství možností použití, např. v průmyslu, obchodě a službách. Design představovaný uzavřeným pouzdrem chrání vnitřní části před znečištěním. Krátká a ergonomická ruční páka s gumovým držadlem umožňuje snadné ovládání zvedáku. Standardní zařízení pro odblokování posunu řetězu umožňuje volný průchod řetězu mechanizmem zvedáku oběma směry čímž se zrychlí uvázání břemene. 

Zápustkově kované závěsné a břemenové háky, které se při přetížení pootevírají, aniž by došlo k rozlomení, jsou vyrobeny z vysoce pevné legované oceli. Háky jsou opatřeny pevnými bezpečnostními pojistkami a jsou otočné o 360°.
Všechny součásti talířové zátěžové brzdy jsou vyrobeny
z vysoce kvalitních materiálů a jsou chráněny proti korozi. Článkové řetězy z legované oceli s povrchovou úpravou (pozinkované) odpovídají národním a mezinárodním normám a předpisům. Každý řehtačkový řetězový zvedák Yale je ve výrobním závodě testován při zatížení.

Výrobky jsou dodávány s osvědčením o zkoušce, v němž je uvedeno výrobní číslo a s návodem k obsluze obsahujícím prohlášení o shodě. Mimořádně nízká vlastní hmotnost a vysoce kompaktní design umožňují snadné používání zvedáku i v obtížných pracovních podmínkách.

 

     yhal.jpg

 

 


yhanda.jpg Zdvihací zařízení Yale nejsou určena pro dopravu osob a nesmí být pro tyto účely použita.

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.