Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Pákové řetězové zvedáky > Pákový řetězový zvedák typ AL


Pákový řetězový zvedák typ AL   

PROVEDENO Z HLINÍKOVÉ SLITINY 

Nosnost 750 - 3000 kg


UNIVERZÁLNÍ ŘEHTAČKOVÝ ŘETĚZOVÝ ZVEDÁK S ČLÁNKOVÝM ŘETĚZEM 

Zvedák Yale pro univerzální použití, typ AL, je zajímavým doplněním tradičního programu. Aniž by se přistupovalo ke kompromisům, nabízí typ AL dobrou kvalitu za příznivou cenu. Je vhodný zejména pro montážní práce a pro použití v situacích (např. stísněných prostorách), kde jsou požadovány nízká hmotnost a snadná manipulace.

     

Výbava a zpracování:

  • Uzavřené pouzdro, ruční páka a ovládací ruční kolečko z vysoce pevné hliníkové slitiny s předlitým vedením pro řetěz zajišťují nepatrnou hmotnost.
  • Nepatrná síla potřebná na ruční páce, dosažená optimální volbou převodu a uložením všech dílů zdvíhacího převodu v jehlových ložiskách.
  • Odblokováním posunu řetězu lze zajistit rychlejší uvázání břemene nebo připojení háku k břemenu. Nosný řetěz lze po uvolnění protahovat oběma směry a dosáhnout rychlého předepnutí jeho zatížené části.
  • Všechny součásti zátěžové brzdy jsou zhotoveny z materiálů vysoké kvality a dodatečně pozinkovány a chromátovány. Stejně jako u všech zdvihacích zařízení Yale, i zde jsou použity třecí kotouče, které neobsahují azbest.
  • článkové řetězy s vysokou pevností a ochrannou povrchovou úpravou odpovídají v současnosti platným národním i mezinárodním normám a předpisům. Originální řetězy Yale jsou označeny značkou -Y-.
  • Závěsný i břemenový hák jsou z vysoce legované zušlechtěné oceli odolné proti stárnutí. Háky, které jsou sériově opatřeny pojistkami, jsou otočné o 360°.Každý univerzální zvedák Yale, typ AL, je ve výrobním závodě zkoušen přetížením. Zvedáky jsou dodávány s osvědčením o zkoušce, které obsahuje výrobní číslo, a s návodem k obsluze, který zahrnuje prohlášení o konformitě výrobku v rámci EU.
  

Zdvihací zařízení Yale nejsou určena pro dopravu osob a nesmí být pro tyto účely použita.

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 602 778 044
tel.: 585 751 940-2
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Žádné aktuality nejsou k dispozici.