Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Pákové řetězové zvedáky > Pákový řetězový zvedák typ AL


Pákový řetězový zvedák typ AL   

PROVEDENO Z HLINÍKOVÉ SLITINY 

Nosnost 750 - 3000 kg


UNIVERZÁLNÍ ŘEHTAČKOVÝ ŘETĚZOVÝ ZVEDÁK S ČLÁNKOVÝM ŘETĚZEM 

Zvedák Yale pro univerzální použití, typ AL, je zajímavým doplněním tradičního programu.
Je vhodný zejména pro montážní práce a pro použití v situacích (např. stísněných prostorách), kde jsou požadovány nízká hmotnost a snadná manipulace.

     

Výbava a zpracování:

  • Uzavřené pouzdro, ruční páka a ovládací ruční kolečko z vysoce pevné hliníkové slitiny s předlitým vedením pro řetěz zajišťují nepatrnou hmotnost.
  • Nepatrná síla potřebná na ruční páce, dosažená optimální volbou převodu a uložením všech dílů zdvíhacího převodu v jehlových ložiskách.
  • Odblokováním posunu řetězu lze zajistit rychlejší uvázání břemene nebo připojení háku k břemenu. Nosný řetěz lze po uvolnění protahovat oběma směry a dosáhnout rychlého předepnutí jeho zatížené části.
  • Všechny součásti zátěžové brzdy jsou zhotoveny z materiálů vysoké kvality a dodatečně pozinkovány a chromátovány. Stejně jako u všech zdvihacích zařízení Yale, i zde jsou použity třecí kotouče, které neobsahují azbest.
  • článkové řetězy s vysokou pevností a ochrannou povrchovou úpravou odpovídají v současnosti platným národním i mezinárodním normám a předpisům. Originální řetězy Yale jsou označeny značkou -Y-.
  • Závěsný i břemenový hák jsou z vysoce legované zušlechtěné oceli odolné proti stárnutí. Háky, které jsou sériově opatřeny pojistkami, jsou otočné o 360°.Každý univerzální zvedák Yale, typ AL, je ve výrobním závodě zkoušen přetížením. Zvedáky jsou dodávány s osvědčením o zkoušce, které obsahuje výrobní číslo, a s návodem k obsluze, který zahrnuje prohlášení o konformitě výrobku v rámci EU.
  

Zdvihací zařízení Yale nejsou určena pro dopravu osob a nesmí být pro tyto účely použita.

 

 

 

woip.jpg

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.