Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Lanové zvedáky > Lanový zvedák typ YALETRAC

 

Lanový zvedák typ YALETRAC   

Tažná síla 800 -3 200 kg 

 

Těleso skříně slitina hliníku - nízká hmotnost  !

  

ajaka.jpg

 

Výbava a zpracování:

 • Napínací lanová páka a páka zpětného tahu v jedné rovině umožňují úzké provedení a zaručují centrický přenos síly.
 • Ochrana proti přetížení použitím střižného kolíku v napínací lanové páce, náhradní kolíky se nachází v rukojeti páky, případně v rukojeti držadla a mohou být měněny pod zatížením, to znamená bez odlehčení tažného lana.
 • Jednoduché ovládání páky otevírání čelistí umožňuje bezproblémové vedení lana.
 • Speciální 6-ti pramenné lano s ocelovou duší  – z toho 1 pramen barevně odlišený, na jednom konci opatřené zalisovaným bezpečnostním hákem, na druhém konci pro snadné zavedení lana zašpičatělé.
 • Velkoplošné, paralelně umístěné páry svěracích čelistí s malým opotřebením chrání tažné lano stejnosměrným plošným zatížením. Velká dráha zdvihu ovlivňuje pracovní rychlost.
 • Lehké a snadné čištění zařízení. Lanový napínák se jednoduše ostříká vodou, namaže motorovým olejem a lze jej opět použít.

 

Příslušenství za příplatek:

 • Hák s okem a bezpečnostní pojistkou.
 • Lano v různých délkách.
 • Bubnová cívka.
 • Schránka na lanový napínák.

 

 

 

 

 

 

Základní rozměry

 

 

Základní informace o zvedáku


 1. Pouzdro je z vysoce pevné slitiny lehkých kovů, kompaktní konstrukce. Nízká hmotnost a jednoduchá obsluha. Hladké, zaoblené vnější obrysy. Díky hladké, velkoplošné základní ploše je stabilní jak ve vodorovné, tak i ve svislé pracovní poloze.
 2. Páka pro posun lana a pro zpětný pohyb jsou umístěny v jedné rovině. Tím je dosaženo úzkého tvaru zvedáku a je zaručeno působení síly přesně v jeho ose.
 3. Ochrana proti přetížení použitím střižného kolíku v páce pro posuv tana. Kolík se při přetížení přestříhne, ale může být vyměněn i při plném zatížení. Rezervní kolíky jsou uloženy v rukojeti ruční páky nebo v držadle pro přenášení zvedáku.
 4. Jednoduchý posun páky pro otvírání svěrných čelistí umožňuje bezproblémové zavedení lana do mechanizmu zvedáku.
 5. Speciální ocelové lano Yaletrac s ocelovou vložkou a šesti prameny, z nichž jeden je probarven, je na jednom konci zahrocené. Na druhém konci je pomocí lisovaného oka připojen hák s pojistkou.
 6. Paralelně uspořádané páry svěrných čelistí, odolných proti opotřebení. Nízké a rovnoměrné plošné zatížení chrání tažné lano před poškozením. Velký zdvih při potřebě relativně malé ovládací síly umožňuje vysokou pracovní rychlost zvedání či tažení.
 7. Všechny zvedáky s upevňovacím čepem umožňují použití různých háků, vázacích lan, řetězů a smyček i zdvihacích pásů podle volby.
 8. Lanové zvedáky Yaletrac jsou certifikovány a schváleny k provozu velkým počtem národních i mezi národních zkušeben.

 

Příslušenství

Box pro uskladnění zvedáku plechový. 
Rozměr: 74 x 26 x 45 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 602 778 044
tel.: 585 751 940-1
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.