Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Lanové zvedáky > Lanový zvedák typ YALETRAC

Lanový zvedák typ YALETRAC - těleso skříně slitina hliníku - nízká hmotnost 

 

 

NOSNOST 800 - 1600 -3200 kg 
  
Lanový zvedák/tahač Yaletrac je všestranný, přenosný přístroj pro tažení, zvedání, spouštění, napínání a zajišťování břemen i na velké vzdálenosti.
Dodává se ve třech velikostech s nosnostmi 800, 1.600 a 3.200 kg.

Manipulace se zvedákem je snadná, jednoduchá a bezpečná.

Při přetížení se přestříhne střižný kolík v páce posunu lana se a zajišťuje tak vysokou míru bezpečnosti při práci. Nové střižné kolíky se nacházejí v rukojeti ruční páky, případně v rukojeti pro přenášení zvedáku a mohou být vyměněny i pod plným zatížením, tedy bez nutnosti uvolnění tažného lana.

Lanový zvedák/tahač Yaletrac nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Otvor na horním okraji jeho pouzdra umožňuje snadné a rychlé čištění přístroje, dokonce i při silném znečištění; jednoduše se vystříká proudem vody a dobře promaže motorovým olejem a Yaletrac je opět připraven k použití.

Ke každému zvedáku/tahači patří originální ocelové lano s ocelovou vložkou a přebarveným pramenem. Bezchybná funkce zvedáku je zaručena pouze s tímto originálním lanem.

Standardní vybavení zahrnuje zvedák/tahač Yaletrac s ruční pákou a s lanem o délce 20 m (případně 10 m) na ručním bubnu. Lano je na jednom konci spojeno zalisovaným okem s hákem opatřeným pojistkou, na druhém konci má zahrocenou koncovku ke snadnému zavádění. K dispozici jsou i jiné délky lana a různé další příslušenství.

Každý lanový zvedák Yaletrac je zkoušen při přetížení. Zvedáky jsou expedovány
s osvědčením o zkoušce, kde je uvedeno výrobní číslo, a s návodem k použití, ve které je začleněno prohlášení o konformitě výrobku v rámci EU.

 

Základní technické údaje

Porovnání hmotností

 

Základní rozměry
Základní informace o zvedáku

  1. Pouzdro je z vysoce pevné slitiny lehkých kovů, kompaktní konstrukce. Nízká hmotnost a jednoduchá obsluha. Hladké, zaoblené vnější obrysy. Diky hladké, velkoplošné základní ploše je stabilní jak ve vodorovné, tak i ve svislé pracovní poloze.
  2. Páka pro posun lana a pro zpětný pohyb jsou umístěny v jedné rovině. Tím je dosaženo úzkého tvaru zvedáku a je zaručeno působení síly přesně v jeho ose.
  3. Ochrana proti přetížení použitím střižného kolíku v páce pro posuv tana. Kolík se při přetížení přestříhne, ale může být vyměněn i při plném zatížení. Rezervní kolíky jsou uloženy v rukojeti ruční páky nebo v držadle pro přenášení zvedáku.
  4. Jednoduchý posun páky pro otvírání svěrných čelistí umožňuje bezproblémové zavedení lana do mechanizmu zvedáku.
  5. Speciální ocelové lano Yaletrac s ocelovou vložkou a šesti prameny, z nichž jeden je probarven, je na jednom konci zahrocené. Na druhém konci je pomocí lisovaného oka připojen hák s pojistkou.
  6. Paralelně uspořádané páry svěmých čelistí, odolných proti opotřebení. Nízké a rovnoměrné plošné zatížení chrání tažné lano před poškozením. Velký zdvih při potřebě relativně malé ovládací síly umožňuje vysokou pracovní rychlost zvedání či tažení.
  7. Všechny zvedáky s upevňovacím čepem umožňují použití různých háků, vázacích lan, řetězů a smyček i zdvihacích pásů podle volby.
  8. Lanové zvedáky Yaletrac jsou certifikovány a schváleny k provozu velkým počtem národních i mezi národních zkušeben.

Příslušenství

Box pro uskladnění zvedáku plechový. 
Rozměr: 74 x 26 x 45 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 602 778 044
tel.: 585 751 940-2
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Žádné aktuality nejsou k dispozici.