Drobečková navigace

Úvod > Hydraulika Yale > Příslušenství > Zdvihací patky, tlačné desky, nástavce a adaptéry typ AYS


Zdvihací patky, tlačné desky, nástavce a adaptéry typ AYS

Zvedací opěrné patky tvoří s příslušným hydraulickým válcem kompaktní a lehkou zvedací jednotku. Upevňují se našroubováním na vnější závit tělesa válce. Tyto patky mohou být použity, i když je pod břemenem jen minimální volný prostor. Při zvedání musí být zvedací jednotka stranově opřena pomocí vhodné vložky mezi tělesem válce a zvedaným břemenem.

Opěrné tlačné desky mohou být našroubovány do vnitřního závitu v hlavě pístnice. Snižují plošné zatížení a brání tak zaboření pístu do podkladu. I při použití opěrné tlačné desky musí být zvedací jednotka řádně stranově opřena proti zvedanému břemenu.

Prodlužovací trubkové nástavce se upevňují ke dnu tělesa válce prostřednictvím adaptéru a dvou šroubů s vnitřním šestihranem (jsou součástí dodávky). Tím se rozšiřují možnosti použití hydraulických válců, např. při rovnacích pracích a opravách. 

Oporná plocha se doporučuje při používání válců s malým průměrem. Chrání hydraulický válec před převrhnutím nebo zabořením do podložky. Vyhotovená je z pevné ocele, s ručkou na přenášení.

  

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.