Drobečková navigace

Úvod > Svěrky na plechy > Svěrky Tigrip > Vertikální svěrky > Vertikální svěrka typ TBL-1Vertikální svěrka typ TBL-1 s bezpečnostní aretací

Nosnost 500 - 3 000kg

Tato svěrka slouží k vertikálnímu transportu jednotlivých plechů a ocelových desek ke zvedání a otáčení o 180°. Svěrky mohou být použity pro transport ocelových konstrukcí a profilů. Velkorozměrové plechy a dlouhá břemena se mohou při manipulaci prohnout. V takových případech se doporučuje párové použití svěrek ve spojení s traverzou. Svěrka se otevře a zavře pomocí aretující páky (kromě TBL 0,5t). Tím dojde k bezpečnostní aretaci pomocí pružinového předepnutí. Tato bezpečnostní aretace zaručuje, že nemůže dojít ke sklouznutí svěrky z transportovaného břemene také bez zatížení v tahu. Svěrka je konstruována tak, že vyžaduje jen nenáročnou údržbu a dovoluje jednoduchou a snadnou výměnu opotřebitelných dílů. Pro každou svěrku existují náhradní díly, případně jejich sada. Údržbu je možné provádět u nás nebo oprávněné odborné servisní dílně. Svěrka TBL 0,5 t disponuje bezpečnostní aretací, ale je dodávána bez západkové páky.

Minimální zatížení je 10% udané nosnosti! Tvrdost povrchu transportovaného materiálu nesmí překročit HRC 30/Brinell 300.  

 

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.