Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Pákové řetězové zvedáky > Pákový řetězový zvedák typ C/D 85


Pákový řetězový zvedák typ C/D 85    

UNIVERZÁLNÍ ZAŘÍZENÍ 

Typ D 85 s článkovým řetězem - Nosnost 750 - 10000 kg                                            

Typ C 85 s válečkovým řetězem - Nosnost 750 - 10 000 kg

Řehtačkový řetězový zvedák je všestranný přenosný zvedák, použitelný pro tažení, napínání a zvedání břemen. Jeho obsluha je jednoduchá a bezpečná. Díky bezproblémové obsluze zvedáku je možné jeho všestranné použití v libovolné poloze. Řehtačkový řetězový zvedák se dodává jako model D85 s volně ohebným článkovým řetězem nebo jako model C85 s válečkovým Gallovým řetězem.Výbava a zpracování:

 • Uzavřené pouzdro s krytem, ruční pákou a spodní kladnicí z vysoce kvalitní temperované litiny zaručuje robustnost celé konstrukce.
 • Nosné řetězové kolo je v provedení pro článkový řetěz vyrobeno z litiny s kuličkovým grafitem a opatřeno precizně vytvarovanými prohlubněmi pro články nosného řetězu, což umožňuje jeho šetrné odvalování a zajišťuje jeho dlouhou životnost.
 • Nosné řetězové kolo je v provedení pro válečkový řetěz vyrobeno z chrommolybdenové oceli. Přesné ozubenía vedení řetězu, které je předlito v pouzdru, zajišťuje hladký průchod řetězu mechanizmu zvedáku. 
 • Díky použití vysoce kvalitních materiálů vznikla robustní pracovní pomůcka, která je vhodná pro tvrdé provozní podmínky v dílnách i ve venkovním prostředí. Má téměř neomezené možnosti použití v dílnách, ve strojírenské výrobě, v ocelárnách, loděnicích, montážních provozech, v pozemním i důlním stavitelství. Je ideální k přesunu a ukládání těžkých strojů i k upevněni těžkých nákladů při přepravě. Usnadňuje překládání rourv šachtách a výkopech. Je dostatečně odolný pro použiti v dolech i ve vodním prostředí.

 • Originální řehtačkový řetězový zvedák Yale  je certifikován a schválen k používání velkým počtem národních i mezinárodních úředních zkušeben. Stejně jako všechna zvedací zařízení Yale splňuje požadavky směrnice Evropského společenství pro strojní zařízení č. 89/392 a pozdějších směrnic, které ji pozměňují. Výroba podléhá přísné kontrole kvality v souladu s podmínkami certifikace (DQS, registrační číslo 25 151-03) podle normy DIN (EN) ISO 9001 (vydání ze srpna 1994).

 

Každý zvedák Yale  je ve výrobním závodě zkoušen při přetížení. Zvedáky jsou dodávány s osvědčením o zkoušce, které obsahuje výrobní číslo, a s návodem k obsluze, který zahrnuje prohlášení o konformitě výrobku v EU.

 

 

 

 

 

 

1-provedení s článkovým řetězem: nosné řetězové kolo z litiny s kuličkovým grafitem 
  -provedení s válečkovým řetězem: nosné řetězové kolo z chrommolybdenové oceli

2-ruční páka z temperované litiny nebo v provedení z ocelové trubky s ochrannou rukojetí

3-originální článkové řetězy Yale jsou označeny písmenem  -Y-

4-závěsný i břemenový hák z vysoce legované zušlechtěné oceli

5-uvolnění chodu řetězu  - lze dodat na požádání

6-třecí destičky neobsahující azbest

7-automaticky působící zátěžová brzda

8-válečkové řetězy Yale (bezpečnostní faktor 5:1)

 • Uzavřené pouzdro s krytem, páka a spodní kladnice z vysoce kvalitní temperované litiny zaručují pevnost a robustnost celé konstrukce. Vedeni řetězu je předlito v pouzdru, čímž je zaručen hladký průchod řetězu mechanizmem zvedáku.
 • Automaticky účinkující osvědčená zátěžová brzda má plochý závit v mezním rozsahu samosvornosti. Tím je spolehlivě zabráněno prokluzu a tím i uvolněni brzdy při střídavém zatížení (například při použití zvedáku k upnutí přepravovaných nákladů).
 • Všechny konstrukční díly zátěžové brzdy jsou zhotoveny z materiálů vysoké kvality a dodatečně pozinkovány a chromátovány.
 • Stejně jako u všech zdvihacích zařízení Yale, jsou i zde použity třecí destičky neobsahující asbest. Zpětná pojistka s rohatkou zajišťuje brzdě spolehlivé držení i v extrémních situacích.
 • Ruční páka z temperované litiny, nebo v provedení z ocelové trubky s ochrannou rukojetí.
 • Závěsný i břemenový hák jsou z vysoce legované zušlechtěné oceli odolné proti stárnutí.
 • Při přetížení se pootevírají, aniž by se zlomily. Háky, které jsou sériově opatřeny pojistkami, jsou otočné o 360 stupňů.
 • Nosné řetězové kolo je v provedení pro válečkové Gallovy řetězy vyrobeno z chrom molybdenové oceli, s přesným ozubením, a zajišťuje hladký chod řetězu. U provedení pro článkové řetězy je nosné řetězové kolo odlito ze sférické litiny s precizně vytvarovanými prohlubněmi pro články nosného řetězu, které zajišťují jeho šetrné odvalování a dlouhou životnost.
 • Článkové řetězy s vysokou pevností a s povrchovou ochranou článků odpovídají v současnosti platným národním i mezinárodním normám a předpisům. Originální řetězy Yale jsou značeny značkou - Y -.
 • Válečkové řetězy se vyznačují vysokou pevností proti přetržení (bezpečnostní koeficient 5).
 • Originální řetězy Yate jsou značeny značkou - Y -.
 • Na požádání se dodává s možností uvolnění chodu řetězu, pokud je požadováno rychlé uvázání k nákladu nebo rychlý pohyb protahováním v obou směrech, a omezovači zarážky.
 • Všechny zvedáky mohou být opatřeny pojistkou proti přetížení, která je konstruována jako kluzná třecí spojka a která účinkuje při dosažení hodnoty přetížení 25 % +15 %. Tím je účinně zabráněno zdvíhání břemen vyšší hmotnosti. Spouštění břemene je ale přesto možné kdykoliv.

Provedení jednotlivých nosnostíZdvihací zařízení Yale nejsou určena pro dopravu osob a nesmí být pro tyto účely použita.

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.