Drobečková navigace

Úvod > Textilní vázací prostředky > Nekonečné smyčky > Nekonečná smyčka SupraPlusX

Nekonečná smyčka typ SupraPlusX    TOP product.jpg

IDEÁLNÍ PRO POUŽITÍ V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU !

Nejnovější generace prémiové textilní nekonečné smyčky je navržena tak, aby byla ještě kompaktnější a odolnější.

Textilní nekonečná smyčka SupraPlusX je nejen dostatečně robustní, ale zejména všestranná: Díky své odolné a kompaktní konstrukci je ideální pro širokou škálu aplikací a zároveň nabízí optimální ochranu proti poškození nákladu, pokud není vhodné použití vázacích prostředků jakou jsou řetězy nebo ocelová lana. Manipulace je snazší a zvyšuje se bezpečnost obsluhy – předchází se například zranění způsobenému vyčnívajícími prameny ocelového drátu.
Používaná vlákna jsou ošetřeny proti UV zářením. Tím pádem můžete nechat smyčky na přímém slunečním záření aniž by došlo ke snížení životnosti. Smyčky SupraPlus jsou zároveň ošetřené proti hlodavcům.

Bezpečnostní koeficient 7:1
Pracovní teplota - 40 až + 100 °C

Robustní konstrukce – pro co nejdelší životnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

psx.jpg

 

ssra.jpgapam.jpg

 

Nová o 50 % zvýšená odolnost proti roztržení
Vnější obal je vyroben z vysoce výkonného polyesteru, polyamidu a vlákna HMPE pro zesílení žeber. Smyčky SupraPlusX mají dvojnásobné žebrování z HMPE vláken než původní SupraPlus, což poskytuje o 50 % vyšší odolnost proti roztržení a chrání vnější obal.

detaq.jpg

 

Výztuha z textilního drátu ve vnějším obalu
Pro maximální bezpečnost a spolehlivost má SupraPlusX ve vnějším obalu
vetkané textilní drátěné vyztužení, které poskytuje vyšší životnost a odolnost proti opotřebení a proříznutí. Vázací smyčky SupraPlusX vydrží a překonávají běžné smyčky. 

tamtam.jpg

 

Nová kompaktní konstrukce – snadnější manipulace bez ztráty výkonu  Díky zmenšení šířky o 9% se s užšími smyčkami SupraPlusX snáze manipuluje a vejdou se do menších háků. Na háky lze použít více smyček bez mačkání. Kompaktní konstrukce snižuje mačkání, zadrhávání a v konečném důsledku opotřebení vnějšího obalu, nedochází však ke snížení nosnosti.   

lido.jpg

 

Štítek odolný proti roztržení
Pokud je štítek ztracen nebo nečitelný, je použití vázacího prostředku zakázáno. Z tohoto důvodu je štítek vyztužen a přišit tak, aby byl odolný proti roztržení, a navíc je chráněn proti znečištění a oděru průhledným ochranným plastovým obalem.

kolq.jpg

 

Nosnost (WLL) vetkaná do obalu - předejděte záměně
Informace o limitu pracovního zatížení (WLL) jsou vetkané do obalu smyčky a jsou navrženy tak, aby byly čitelné, i když je nekonečná smyčka silně znečištěná. Správný vázací prostředek s požadovanou nosností lze snadno identifikovat, což zajišťuje efektivnější práci a bezpečnější zvedání.

podi.jpg RFID volitelně
SupraPlusX lze na žádost vybavit transpondérem RFID.

 

 

  

 

 

Ochranné návleky pro nekonečné smyčky  Ochrana nekonečných smyček.jpg

 

ssxa.jpg

 

gla.jpgtexta.jpg

 

buba.jpgsipq.jpg

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.