Drobečková navigace

Úvod > Ochrana vázacích prostředků > Ochranný návlek SpanSet NoCut > Ochranný návlek SpanSet NoCut sleeve


Ochranný návlek SpanSet NoCut

Pod značkou „NoCut®" je uveden na trh nově vyvinutý revoluční ochranný návlek, který se vyznačuje obzvlášť vysokou odolností proti proříznutí a odolností proti oděru. Ochranný návlek je utkán z vysoce krystalického a vysoce dlouženého polyetylenového vlákna, které je známé pod označením HMPE (Vysoce molekulární polyetylen) -nebo také UHMWPE (Ultra High Molecular Weight Polyethylene).
Proto se NoCut
® ◂▸výborně hodí k ochraně textilních vázacích prostředků, jako popruhů s oky tak i nekonečných smyček, které chrání zejména před ostrými hranami při zvedání břemen.

Návlek NoCut je dodáván jako hotový přířez se začištěnými a ustřiženými okraji.
Standartně je dodáván od délky 250mm a dále v intervalech po 250mm / tzn. 500, 750, 1000, 1250mm atd. a vnitřní šířkách od 45mm do 315mm.


SpanSet NoCut®: High-tech ochranný návlek pro větší bezpečnost

Účinně chrání textilní vázací prostředky před ostrými hranami

Teplotní odolnost od - 40°C do + 60°C

 

1 produktová foto.jpg

  

 


oupa.jpg

 

        nocut love[1].jpg

 

nikita.jpg

 

Tkaný ochranný návlek NoCut® z vysoce výkonných vláken HMPE je při ohybu měkký a flexibilní.
Vysoká poddajnost a hmotnost, která je ve srovnání s běžnými výrobky na ochranu proti proříznutí nižší, usnadňují manipulaci v mnoha případech použití a přinášejí časovou úsporu při zavěšování břemen. Tkaný návlek z materiálu HMPE chrání vázací prostředek před ostrou hranou i při řezavém relativním pohybu, k němuž může dojít při zvedání břemena. U poloměrů hran větších než 1 mm jsou takové relativní pohyby v rozsahu 2 až 3 centimetrů mezi břemenem a návlekem
 k ochraně hran přípustné, pokud nepřekračují o několik centimetrů běžné sedání při zvedání břemena.

Když je zvedání (ve spolupráci s aplikačními techniky firmy SpanSet) připraveno tak, že se ochranný návlek a břemeno při konečném zvedání navzájem proti sobě neposouvají, je odolnost proti proříznutí zajištěna dokonce i při poloměrech menších než 1 mm.

Ochranné návleky NoCut®se dají navléknout na vázací prostředek jednoduše a bez použití speciálního nářadí. Univerzální tvar přitom dovoluje použít stejné ochranné návleky u popruhů s oky i u nekonečných smyček. U nekonečných smyček je možné navléknout jeden společný ochranný návlek přes oba prameny smyčky nebo může být každý jednotlivý pramen chráněn zvlášť – příslušné požadavky zákazníka je možno zohlednit přímo při výrobě vázacího prostředku.

 

                 

 

 

 cheerupi.jpg

 

ncutt.jpg

 

nca.jpg

 

head_1_sleeve.jpg

 

head_3_sleeve.jpg

 

head_4_sleeve.jpg

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.