Nosiče skruží

Nosič skruží
typ BTG

Nosnost 1 500 - 3 000 kg
rozsah 40 - 220 mm
Nosič skruží
typ TPNS
tpns.jpg
Nosnost 3 000 kg
rozsah 60 - 170 mm
 
     

 

 Nosič skruží 
Typové označení: NS Q/A  
  
Nosič skruží montážní NS Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou montáž skruží o hmotnosti Q kg a tloušťce stěny A mm ve výrobnách, ve skladech a při montáži skruží. Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku.  

Nosič skruží montážní 
Typové označení: NSM Q/A  
  
Nosič skruží montážní NSM Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou montáž skruží o hmotnosti Q kg a tloušťce stěny A mm ve stísněných prostorových podmínkách na obvodu skruže.Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku. 

Nosič skruží montážní vačkový 
Typové označení: NSMV Q/A  
  
Nosič skruží montážní vačkový NSMV Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou montáž skruží o hmotnosti Q kg a tloušťce stěny A mm ve výrobnách, ve skladech a při montáži skruží. Vačkový typ umožňuje dosažení většího rozsahu uchopovacích šířek. Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku. 

Nosič skruží stavitelný 
Typové označení: NSS Q/A 
  
Nosič skruží stavitelný NSS Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou jeřábovou manipulaci se všemi typy skruží či jiných betonových stavebních prvků o hmotnosti Q při uchopovací šířce A mm ve výrobnách a na stavbách. Nastavitelnost šířky záběru umožňuje uchopení i prvků, které nemají po obvodě stejnou tloušťku stěny. Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku.

 

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.