Nosič skruží typ BTG   

Nosnost 1.500 – 3.000 kg

Vázací prostředek pro vertikální transport betonových rour a šachtových skruží musí mít hodně vlastností. Především musí být i za nejtvrdších podmínek vždycky absolutně bezpečný a jednoduchý na obsluhu. Závěs pro transport rour odpovídá ve všech bodech těmto požadavkům. Je třípramenný a může opatrně a absolutně bezpečně transportovat roury do průměru 2.000 mm a váhy 3.000 kg. Úchopný rozsah čelistí stačí pro tloušťku stěn roury od 40 mm do 220 mm. Nasazení a sundání svěrky z roury je snadné a bez nebezpečí úrazu na základě nosných rukojetí, do kterých jsou svěrky zapracovány.

Výbava a zpracování:

  • Stabilní provedení.
  • Čtyřnásobná bezpečnost proti zlomení a prasknutí.
  • Jednoduchá a bezpečná obsluha.
  • Velký úchopný rozsah.
  • Pro nejtvrdší podmínky použití.
  • Nízká vlastní hmotnost.
  • Prakticky bez nutnosti servisu.

Pro betonové roury podle DIN 4034. Na přání je možnost dodání pro roury do průměru až 3.000 mm.

 
* nosnost v tabulce je uvedena pro 3 svěrky
* je možné dodat svěrku samostatně
 

 Nosič skruží 
Typové označení: NS Q/A  
  
Nosič skruží montážní NS Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou montáž skruží o hmotnosti Q kg a tloušťce stěny A mm ve výrobnách, ve skladech a při montáži skruží. Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku.  

Nosič skruží montážní 
Typové označení: NSM Q/A  
  
Nosič skruží montážní NSM Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou montáž skruží o hmotnosti Q kg a tloušťce stěny A mm ve stísněných prostorových podmínkách na obvodu skruže.Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku. 

Nosič skruží montážní vačkový 
Typové označení: NSMV Q/A  
  
Nosič skruží montážní vačkový NSMV Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou montáž skruží o hmotnosti Q kg a tloušťce stěny A mm ve výrobnách, ve skladech a při montáži skruží. Vačkový typ umožňuje dosažení většího rozsahu uchopovacích šířek. Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku. 

Nosič skruží stavitelný 
Typové označení: NSS Q/A 
  
Nosič skruží stavitelný NSS Q/A je závěsné uchopovací zařízení pro bezpečnou jeřábovou manipulaci se všemi typy skruží či jiných betonových stavebních prvků o hmotnosti Q při uchopovací šířce A mm ve výrobnách a na stavbách. Nastavitelnost šířky záběru umožňuje uchopení i prvků, které nemají po obvodě stejnou tloušťku stěny. Nosič skruží je tvořen třemi svěrkami, zavěšenými na trojitém lanovém nebo řetězovém závěsném prostředku.

 

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.