Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (el.) > Kladkostroje základní informace

Kladkostroje základní informace

ELEKTRICKÉ A PNEUMATICKÉ ŘETĚZOVÉ KLADKOSTROJE

Řetězové kladkostroje firmy Yale přesvědčí svým kompaktním, elegantním designem, nízkou hmotností a svým robustním provedením. Precizně vyrobené a navíc zpevněné kolo nosného řetězu, které je dokonale vyladěno na nosný řetěz, převodovka s kalenými ozubenými koly a vysoce kvalitními, zapouzdřenými kuličkovými ložisky provozovaná v olejové náplni, to vše zajišťuje tichý a jemný chod. Snadno nastavitelná kluzná třecí spojka, která je zabudovaná jako pojistka proti přetížení, nevyžaduje údržbu. Slouží také jako prvek pro nouzové zastavení na koncích pracovního zdvihu v nejvyšší a nejnižší poloze háku. Řídicí spínač je  sériově vybaven tlačítkem pro NOUZOVÉ ZASTAVENÍ. 
  
Kované nosné a závěsné háky ze zušlechtěné oceli odolné proti stárnutí se při přetížení otevřou, aniž by došlo k prasknutí. 
  
Vedle pevného provedení (zavěšení pomocí háku) je možné dodat vozíky pojezdu jako postrkové, poháněné ručním řetězem a elektrické pojezdy. Vozíky pojezdu jsou dimenzovány na všechny standardní nosné profily INP, IPE a IPB. Přímým připojením pojezdového ústrojí na zařízení se dosáhne optimální stavební výšky. Elektrické pojezdy jsou opatřeny samostatně brzdícím šnekovým převodem. Vysoce pevné řetězy z kruhové oceli opatřené povrchovou ochranou splňují v současné době platné národní a mezinárodní standardy a normy resp. předpisy (DIN EN 818). 
 
Každý elektrický a pneumatický řetězový kladkostroj je v závodě testován při přetížení, opatřen osvědčením o zkoušce, ve kterém je uvedeno sériové číslo. Výrobek se expeduje s návodem k použití, v němž je obsaženo také prohlášení o shodě v rámci EU.

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 734 447 388
tel.: 585 751 940
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.