Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Ochrana vázacích prostředků > SpanSet NO CUT

made in Germany spanset.jpg

Ochranný návlek SpanSet NoCut pro textilní úvazky  

Pod značkou „NoCut®" je uveden na trh nově vyvinutý revoluční ochranný návlek, který se vyznačuje obzvlášť vysokou odolností proti proříznutí a odolností proti oděru. Ochranný návlek je utkán z vysoce krystalického a vysoce dlouženého polyetylenového vlákna, které je známé pod označením HMPE (Vysoce molekulární polyetylen) -nebo také UHMWPE (Ultra High Molecular Weight Polyethylene). Proto se NoCut® ◂▸výborně hodí k ochraně textilních vázacích prostředků, jako popruhů s oky tak i nekonečných smyček, které chrání zejména před ostrými hranami při zvedání břemen.

Návlek NoCut je dodáván jako hotový přířez se začištěnými a ustřiženými okraji.
Standartně je dodáván od délky 500m a dále v intervalech po 250mm / tzn. 750, 1000, 1250mm atd. a vnitřní šířkách od 45mm do 315mm.


SpanSet NoCut®: High-tech ochranný návlek pro větší bezpečnost

Účinně chrání textilní vázací prostředky před ostrými hranami

Teplotní odolnost od - 40°C do + 60°C

 

  abvva.jpg                         

 

 

NoCut návlek
1ja.jpg

        nocut love[1].jpg

Spanset str 15.jpgNoCut pad - klipový návlek

Kromě ochranných návleků sortiment doplňují ještě ochranné podložky s možností upevnění, které nesou označení NoCut® klip. Tyto ochranné podložky NoCut® Pad jsou také určeny k ochraně textilních vázacích prostředků před ostrými hranami při zvedání břemen a slouží k upevnění na vázací prostředky, u kterých může dojít k jednostrannému proříznutí. Alternativní náhrada ochranných rohů, s možností i dodatečného rychlého nasazení v inkriminovaném místě vázacího prostředku.

2ka.jpg

spony.jpg

spon.jpg


tap.jpg

Tkaný ochranný návlek NoCut
® z vysoce výkonných vláken HMPE je při ohybu měkký a flexibilní.

Vysoká poddajnost a hmotnost, která je ve srovnání s běžnými výrobky na ochranu proti proříznutí nižší, usnadňují manipulaci v mnoha případech použití a přinášejí časovou úsporu při zavěšování břemen. Tkaný návlek z materiálu HMPE chrání vázací prostředek před ostrou hranou i při řezavém relativním pohybu, k němuž může dojít při zvedání břemena. U poloměrů hran větších než 1 mm jsou takové relativní pohyby v rozsahu 2 až 3 centimetrů mezi břemenem a návlekem
 k ochraně hran přípustné, pokud nepřekračují o několik centimetrů běžné sedání při zvedání břemena.

Když je zvedání (ve spolupráci s aplikačními techniky firmy SpanSet) připraveno tak, že se ochranný návlek a břemeno při konečném zvedání navzájem proti sobě neposouvají, je odolnost proti proříznutí zajištěna dokonce i při poloměrech menších než 1 mm.

Ochranné návleky NoCut®se dají navléknout na vázací prostředek jednoduše a bez použití speciálního nářadí. Univerzální tvar přitom dovoluje použít stejné ochranné návleky u popruhů s oky i u nekonečných smyček. U nekonečných smyček je možné navléknout jeden společný ochranný návlek přes oba prameny smyčky nebo může být každý jednotlivý pramen chráněn zvlášť – příslušné požadavky zákazníka je možno zohlednit přímo při výrobě vázacího prostředku.

 

 

 6ka.jpg

                           1[9].jpg  3[6].jpg

2[13].jpg

  

 

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 602 778 044
tel.: 585 751 940-1
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Žádné aktuality nejsou k dispozici.