Drobečková navigace

Úvod > Zařízení pro manipulaci > Jeřáby Yale > Podvěsný jeřábový systém typ YSK

Podvěsný jeřábový systém typ YSK


Jednokolejnicová dráha  – nosnost 80 kg – 2.000 kg

Jednokolejnicová dráha je sladěna s naším programem zvedacích prostředků a je mnohostranným řešením pro zvedání a pohyb břemen. Standardní spojení a upevnění umožňují jednoduchou montáž. Modulové provedení dovoluje jednoduché a rychlé modifikace při měnících se výrobních podmínkách.

 

 

Jednonosníkový jeřáb – nosnost 80 kg – 2.000 kg

Jednonosníkové jeřáby stavební řady YSK jsou optimální pro uživatele s velkým polem působnosti. Břemeno se houpe jen minimálně, neboť se posun automaticky vyrovnává na optimální zvedací polohu. Trojrozměrná konstrukce a její nízká vlastní hmotnost přispívají k ergonomickému řešení zvedacích úkolů na pracovišti.

 

 

Dvounosníková dráha – nosnost 80 kg – 3.200 kg

Dvounosníková dráha stavební řady YSK je vhodná svým velkým rozsahem nosnosti také pro těžká břemena. Poloha zvedacího prostředku mezi mostovými profily umožňuje maximální využití výšky zdvihu.

Příklady použití: Jedno- a dvounosníkové jeřáby mohou být namontovány buďto na konstrukci stropu, nebo volně stojícím opěrném rámu. Další možností použití je například využití stávající regálové konstrukce jako nosné konstrukce pro tuto zavěšenou jednonosníkovou dráhu. Toto použití je nejen hospodárnější než volně stojící opěrná konstrukce, umožňuje také použití systémů bez stávajících stropních profilů. Velké množství dalších případů použití zde není uvedeno, oslovte nás, rádi Vám poradíme.


  Jeřáby - obecné pokyny pro uživatele

Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 602 778 044
tel.: 585 751 940-1
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Fulltextové vyhledávání

Žádné aktuality nejsou k dispozici.