Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Zdvihací zařízení Yale/PFAFF (ruční) > Lanové zvedáky > Lanový zvedák typ YST

Lanový zvedák typ YST      

    
Nosnost 1 000, 1 600 a 3 200 kg - těleso skříně z ocel. plechu


     Lanový zvedák/tahač Yaletrac je všestranný, přenosný přístroj pro tažení, zvedání, spouštění, napínání a zajišťování břemen i na velké vzdálenosti.

Dodává se ve třech velikostech s nosnostmi 1000, 1.600 a 3.200 kg.

Manipulace se zvedákem je snadná, jednoduchá a bezpečná.

Při přetížení se přestříhne střižný kolík v páce posunu lana se a zajišťuje tak vysokou míru bezpečnosti při práci. Nové střižné kolíky se nacházejí v rukojeti ruční páky, případně v rukojeti pro přenášení zvedáku a mohou být vyměněny i pod plným zatížením, tedy bez nutnosti uvolnění tažného lana.

Lanový zvedák/tahač Yaletrac nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Otvor na horním okraji jeho pouzdra umožňuje snadné a rychlé čištění přístroje, dokonce i při silném znečištění; jednoduše se vystříká proudem vody a dobře promaže motorovým olejem a Yaletrac je opět připraven k použití.

Ke každému zvedáku/tahači patří originální ocelové lano s ocelovou vložkou a přebarveným pramenem. Bezchybná funkce zvedáku je zaručena pouze s tímto originálním lanem.

Standardní vybavení zahrnuje zvedák/tahač Yaletrac s ruční pákou a s lanem o délce 20 m (případně 10 m) na ručním bubnu. Lano je na jednom konci spojeno zalisovaným okem s hákem opatřeným pojistkou, na druhém konci má zahrocenou koncovku ke snadnému zavádění. K dispozici jsou i jiné délky lana a různé další příslušenství.

Každý lanový zvedák Yaletrac je zkoušen při přetížení. Zvedáky jsou expedovány s osvědčením o zkoušce, kde je uvedeno výrobní číslo, a s návodem k použití, ve které je začleněno prohlášení o konformitě výrobku v rámci EU.

Na přání:

  • Hák s okem a pojistkou
  • Delší lana
  • Úložný box
  • Zásobník na lano


 


Tabulka č.1 - Technické parametryTabulka č.2 - Rozměry


Menu

Rychlý kontakt

Techlan Chudoba s.r.o.
mob.: 602 778 044
tel.: 585 751 940-2
techlan@techlan.cz

Dolní novosadská 257/69
Olomouc
779 00

Žádné aktuality nejsou k dispozici.